Masažai

KŪNO PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS

Visos procedūros atliekamos prabangia PEVONIA kosmetika, kuri užtikrina efektyvumą ir gerus rezultatus. PEVONIA – natūrali kosmetika iš gamtos.

* ŠILKINIS VISO KŪNO ŠVEITIMAS

Atliekamas viso kūno šveitimas masažiniais judesiais, po to kūnas įtepamas efektyviai drėkinančiu kremu bei įtampą mažinančia želė. Paruoškite savo kūną puikiam įdegiui bei puoselėkite lygią, elastingą kūno odą.

30 min. – 15 €

* GRAKŠTI LINIJA

Atliekamas šilkinis viso kūno šveitimas, po jo – modeliuojantis kūno linijas MASAŽAS ir įtepamos probleminės vietos aktyviu anticeliulitiniu kremuir, likusios vietos – drėkinančiu kremu.

100 min. – 30 €

* TOBULOS FIGŪROS PASLAPTIS

Atliekamas šilkinis viso kūno šveitimas, po jo – probleminės vietos įtepamos aktyvia anticeliutine želė. Tada atliekamas ŽALIOSIOS KAVOS ĮVYNIOJIMAS. Po jo – kūnas įtepamas aktyviu anticeliulitiniu kremu.

90 min. – 33 €

HOLISTINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Holistinis viso kūno masažas veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Masažas padės pašalinti raumenų nuovargį, sąstingį, nuramins ir harmonizuos, atpalaiduos nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių neigiamų emocijų sustingusius raumenis, leis pagerinti kraujo apytaką, audinių mitybą, pagerins limfos tekėjimą ir bendrą organizmo būklę. Holistinis masažas atjaunina organizmą, stiprina imunitetą, šalina bendrą nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, leidžia visam kūnui maksimaliai atsipalaiduoti.

90-100 min. –   41 €    35 €

MODELIUOJANTIS / STANGRINANTIS / LIMFODRENAŽINIS VISO KŪNO MASAŽAS MOTERIMS

Šis masažas skirtas tik moterims, norinčioms padailinti kūno formas, sustangrinti savo odą. Masažas atliekamas naudojant gilius masažo judesius, kurie padeda skaidyti riebalines sankaupas, tonizuoja raumenis, atstato odos elastingumą ir stangrumą. Tai ypatingas prisilietimas, kurio metu nusiramina mintys, gerėja virškinimas, suaktyvėja peristaltika, stiprėja pilvo raumenų tonusas. Masažas atliekamas klientei gulint netradicinėse padėtyse, kad būtų geriau ir kokybiškiau paliečiamos pačios moteriškiausios kūno vietos: sėdmenys, išorinė ir vidinė šlaunų sritys. Po modeliuojančio masažo procedūrų pastebėsite pokyčius – oda taps lygesnė, stangresnė ir gražesnė, mintys skaidresnės.
Rekomenduojamas kursas: kas antrą dieną, 10 – 12 kartų.

90 min. – 45   30 €

STUBURO MASAŽAS „LAISVĖ“
60 min. – 17 €

HOLISTINIS  NUGAROS + RANKŲ + PEČIŲ JUOSTOS  MASAŽAS
60 min. –  20 €

HOLISTINIS NUGAROS + VEIDO  MASAŽAS
60 min. – 20 €

NUGAROS + PĖDŲ REFLEKSOLOGINIS MASAŽAS
60 min. – 20 €

HOLISTINIS NUDAROS / PEČIŲ JUOSTOS / + RANKŲ + GALVOS MASAŽAS

Masažo metu švelnūs judesiai šalina stresą, skausmą, įtampą, puikiai atpalaiduoja. Šis masažas šalina depresiją, mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir pagerina viso organizmo būklę.

60 min. – 27

HOLISTINIS NUGAROS MASAŽAS

Holistinės nugaros terapijos metu yra masažuojama nugara, kaklas, pečių juosta, juosmuo, pilvas bei rankos. Terapija sumažins raumenų įtampą, pagerins kraujotaką, medžiagų apykaitą, padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, pagerins viso organizmo būklę, fizinį aktyvumą. Masažas sugrąžina gerą savijautą, padeda įveikti stresą ir nuovargį.

40 min. – 29    25 €

 HARMONIZUOJANTIS VEIDO MASAŽAS

Veidas, tai labiausiai matoma kūno dalis ir tuo pačiu viena išraiškingiausių. Veido mimiką valdo daugybė raumenų, kuriems retai duodame poilsio. Nejučia veide nusėda įvairios išraiškos ir kaukės, išryškėja metai bei išgyvenimai. Veido masažo metu atpalaiduojamas kaklas, dekolte sritis ir įtampa galvoje. Tai lengvas ir malonus būdas ne tik atpalaiduoti ir atgaivinti veidą, bet ir atsikratyti nuovargio, streso ir įtampos bei suteikti sau atokvėpio valandėlę. Veido masažas pagerina kraujotaką, sulėtina veido odos senėjimą, panaikina mimikos raukšles, suteikia veidui skaistumo ir gaivumo.
Rekomenduojamas kursas: 2 kartus per savaitę, 6 kartus. Palaikymui rekomenduojama daryti kas 2 savaites.

40 min. – 20   20 €

VEIDO HARMONIZUOJANTIS MASAŽAS + VEIDO PILINGAS IR KAUKĖ

Suteikite savo veidui dvigubos naudos ir malonumo. Masažo metu bus pagerinama kraujotaka, sumažės mimikos raukšlės, visas kūnas atsipalaiduos ir atsikratys nuovargio bei įtampos. Enziminis pilingas ištirpdys visus nešvarumus, riebalus, toksinus, kamštelius, mirusias ląsteles, o kaukė suteiks veidui skaistumo, gaivumo, taps minkšta ir nuraminta.

80 min. – 26 €

 REFLEKSOLOGINIS PĖDŲ MASAŽAS

Refleksoterapija – vienas iš metodų, leidžiančių klientams būti gyvibingiems, sveikiems ir laimingiems. Per pėdas yra liečiamasi prie viso kūno, sielos ir emocijų. Masažas gerina kraujotaką, ramina nervų sistemą, skatina visų vidaus organų atsinaujinimą. Pėdų masažas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.
Rekomenduojamas kursas: 6 kartai kas dvi dienas. Profilaktika – 1 kartas per savaitę.

30 min. – 20   15 €

MASAŽAS VAIKAMS

Tai viena seniausių ir plačiausiai paplitusių vaikų lavinimo ir gydymo rūšių. Masažas gali būti taikomas visiems vaikams, judesius parenkant pagal specialius poreikius. Masažai suaktyvina vaiko kraujotaką, virškinimą, gerina psichomotorinį vystymąsi, padeda šalinti kai kuriuos įgimtus defektus (pvz., pilnapadystę, šleivumą, kreivakaklystę) bei reguliuoti padidėjusį/sumažėjusį raumenų tonusą. . Netaisyklinga laikysena ir nugaros skausmai ypač būdingi paaugliams. Jie mažai juda, ilgai sėdi prie kompiuterio.

Masažai vaikams:

  • stiprina imunitetą;
  • sustiprina laikyseną, formuoja taisyklingą stuburo tvirtėjimo procesą;
  • stuburo iškrypimų profilaktikai;
  • stiprina raumenis, jų elastingumą;
  • suaktyvina vaiko kraujotaką, virškinimą;
  • suteikia vaikui energijos, gyvybingumo;
  • lavina mąstymą, atmintį;
  • nuima nervinę įtampą dėl didelio mokslų krūvio;
  • dažnai sergant kvėpavimo takų ligomis profilaktikai.

Skambinkite mums:

8 (46) 052 238

Rašykite mums el. paštu:

info@rivastar.lt

Prenumeruokite mus:

ViesbutisRivastar